Reklama na wyświetlaczu – czyli, najlepsze miejsca na reklamę w Rzeszowie a także Krośnie dla Twojej ogłoszenia

Wyświetlacze wewnątrz Rzeszowie – jaką rzeczą się wyszczególniają? A ten wewnątrz Krośnie? jakie rzeczy je łączy – jaka rzecz rozdziela? A może żadna rzecz nie dzieli? Dowiesz się wszystkiego, czytając nasz artykuł!

przypły pieniędzy

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
ochroniarz

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy Rzeszów – posiadają w własnej dosyć wielkiej ofercie aż pięć środków przekazu ogłoszeń o technice LED konkretnej firmy a także jak wiadomo wiele innych o tej samej technologii LED, rozrzuconych po całym Rzeszowie w Rzeszowie. Ogólnie wyświetlacze tego rodzaju posiadają (porównując do zwyczajnych przekaźników reklamowych) wspanialsze ubarwienie, co skutkuje wspanialszym widokiem z ulicy (barwy są w dobry sposób nasycone i w dobry sposób widoczne są obrazki). Według badań skierowują te rzeczy wzrok sześciokrotnie bardziej niż zwykłe billbordy, banery a także tablice.http://www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html (więcej pod tym łączem: http://www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html)Mocną stroną tego typu telebimów (LED) bywa możliwość zamieniania w wszystkich chwili informacji o najbardziej nowych rabatach, obniżkach cen albo wyprzedażach oraz to o dużo bardziej szybciutko aniżeli na tradycyjnych miejscach na reklamę.
Telebim Krosno – wbrew pozorom nie jest to przez przypadek dobór słówek, gdyż Telebim Krosno powstał, tylko i wyłącznie Jeden w Rzeszowie. Jak widać w położonym u góry wzorze, używaną w Krośnie techniką jest technologia LED. Jej głównym dziedziną działania jest dokładnie – ruchliwe skrzyżowanie obok ul. Sikorskiego.

Ceny ogłoszeń na tym telebimie wahają się pomiędzy 125 złotych za 68 wyświetleń w ciągu dzionka co 15 minutek (na miesiąc jest dokładnie 2040 wyświetleń co 7,5 sekundy), a nawet 915 złotówek na 204 obrazowania w przeciągu dnia (6120 zobrazowań na miesiąc, co 30 sekundek).