Pokaz produktu na telebimie

Demonstracja reklamy towaru na telebimach to najbardziej skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów daje sporo wyższe możliwości reklamy.

Zestawione w wielu miejscach wzmagają liczbę odbiorców, a tym samym ilość ewentualnych konsumentów. Za sprawą cyfrowej technologii diodowej, również dynamicznych i pełnych kolorów obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, oraz wpływają na rozpoznawalność marki.
Częstość z jaką pokazują się spoty reklamowe ułatwia trafienie do potencjalnego klienta, które w konsekwencji prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego umocnienia i zapamiętania.
Funkcjonalność, łatwość obsługi i odporność na warunki atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są całkowicie wyraziste. Reklama przedstawiona w takiej formie nie tylko prędko i efektywnie dociera do potencjalnych konsumentów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o wiele mniejsze aniżeli zwykłe koszty pozostałych reklam .
proces

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie Trójmiasto zezwala na zastosowanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego Całość oferty poznasz na stronie Medas-Media.com.pl. Reklama (słupki przemysłowe) na telebimie nie tylko szybko i efektywnie dociera do ewentualnych odbiorców, lecz też koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe.

Reklama na telebimie to ogromne potencjały kreacji, całkowita kolorystyka, spore kontrasty, a przede wszystkim ruch filmu pozwala na użycie nadzwyczaj kreatywnego przekazu reklamowego. Obraz jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli normalny obraz bilboardowy.