Oryginalny mechanizm finansowy – czy jesteś na to gotowy

Każdy wie o tym, że gdy zaciągamy kredyt, jesteśmy zmuszeni go oddać. A kiedy bierzemy pożyczkę w banku, musimy oddać więcej, niż wypożyczyliśmy, bo prócz kapitału spłacamy także procent. Warto brać pożyczki, lecz trzeba to czynić przemyślanie, w wypadkach, które to motywują, a również nie wolno przesadzić w kwocie, na jaką się zadłużamy. Kosztem kredytu są procenty i prowizje, pożyczka więc kosztuje tyle, ile nadpłacimy nad kapitał, jaki pożyczymy.

pieniądze

Autor: Mark Roy
Źródło: http://www.flickr.com
Zdobycie pożyczki w Filarum jest odpowiednim rozwiązaniem, gdy pieniądze niezbędne są nam na realizację potrzeb, z którymi nie zdołamy, czy też nie chcemy czekać. Oferowane przez firmę sumy jest możliwość poświęcić na dowolny cel. Za pierwszym razem można pożyczyć aż 1000 zł i to absolutnie za darmo. Stałym klientom natomiast Filarum proponuje pożyczki do 3000 zł. Chwilówki ma możliwość brać każdy, komplikacją nie jest nawet negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej. O następną wierzytelność wolno ubiegać się dopiero po spłaceniu początkowej. Oczywiście, każda kolejna pożyczka w Filarum jest stosownie płatna. Powinno się pamiętać, że główna kwota, jaka zostanie przyznana, zależy od woli pożyczkodawcy – rękę na pulsie. Jakikolwiek przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, a werdykt o pożyczce następuje w 15 minut. Po dostaniu korzystnej decyzji, jeśli konto bankowe mamy w tym samym banku co Filarum, pieniądze wpłyną na konto praktycznie w przeciągu paru minut. Mając konto w pozostałych bankach, na transfer trzeba będzie poczekać około jednego dnia roboczego. Na spłatę obciążenia konsument (zobacz pośrednictwo finansowe wrocław) ma maksymalnie 30 dni. Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, że nie jest możliwe wywiązać się z takiego czasu, jest możliwość przesunąć czas spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Oczywiście ta możność jest dodatkowo płatna.

kredyt

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Zadłużenia gotówkowe są użyczane w niedużych kwotach, lecz za to cechują się dużo prostszymi procedurami. Zdobyć je można błyskawicznie i bez wielu formalności, nieraz również bez zabezpieczeń. Takie pożyczki jest możliwość poświęcić na dowolny cel. Nie można się nadmiernie zadłużać, w szczególności jeśli sytuacja pieniężna na to nie pozwala – zerknij.