Innowacyjny produkt skarbowy – idealna lokata bezkarna BGŻOptima

Lokaty uznawane są za niezwykle atrakcyjne produkty finansowe, które służą nie tylko oszczędzaniu, lecz głównie także pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie warto przechowywać swoich oszczędności na typowym koncie w banku, warto je pomnażać, w szczególności, iż im większą kwotę wpłacimy na lokatę, tym większe zdobędziemy plony.

napis lokata

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele ludzi zastanawia się jednak nad tym, jaką lokatę wyłonić. Na rynku skarbowym jest ich obecnie tak wiele, iż asortyment rzeczywiście zdoła okazać się trudny. BGŻOptima przyrządził bardzo atrakcyjną ofertę dla nowiutkich Klientów, z jaką należałoby się zaznajomić. Jeśli frapuje Cię wartościowa i bezpieczna lokata, to naturalnie bgż optima lokata bezkarna okaże się dla Ciebie świetna.

Na lokacie tej możemy liczyć na pewne i stałe oprocentowanie, które wynosi 3,2 procent w skali roku. Lokatę można założyć ledwie na 3 miesiące – jest to śladowy czas trwania lokaty, jednakże zdołamy założyć ją także na dłuższy czas. Minimalna kwota wpłaty na lokatę bezkarną w BGŻOptima to 1000złotych, a optymalna – 100 000 złotych. Rzeczą, która odróżnia lokatę bezkarną BGŻOptima z wielu innych analogicznych lokat jest to, iż lokatę tą można w każdej chwili zerwać bez utraty dotychczasowych odsetek.

Przy zerwaniu większości lokat oferowanych przez inne banki, Klienci muszą liczyć się z utraceniem odsetek. Na lokacie bezkarnej BGŻOptima posiadamy gwarancję wypłaty wyrobionych odsetek do czasu zerwania lokaty. Niewątpliwie jest to najlepsza propozycja przystępna na rynku.

Chciałbyś znaleźć coś innego na prezentowany na tej stronie wątek? Kliknij tu – ta wciągająca treść niewątpliwie może rzucić nowe światło.

Lokatę można otworzyć w każdej chwili, jej założenie jest banalnie bezproblemowe. Wolno to uczynić przez Net, starczy wejść na stronę internetową banku BGŻOptima. Odszukamy tam każde ważne informacje dotyczące samej lokaty, oraz także informacje dotyczące jej założenia. Nie należałoby nawet się zastanawiać – tak atrakcyjnej lokaty naturalnie nie odszukamy w żadnej innej ofercie placówek bankowych.