Czemu billboardy cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to afisze promocyjne większych rozmiarów, które w Polsce na stałe wkomponowały się w krajobraz wszystkich dużych miasteczek. Billboardy w Płocku raczej w nadchodzących dekadach nie znikną z tamtejszych bloków jak również dróg, gdyż zdaniem specjalistów od reklamy wciąż są one skuteczną formą reklamowania się i każda duża akcja marketingowa celuje na nie niemałą kwotę

Zdarza się nawet tak, że profesjonalne billboardy w Dąbrowie Górniczej (zamów billboardy w Dąbrowie Górniczej od billboardy-reklama.pl) montowane są jeden tuż obok drugiego, tak więc w trakcie podroży samochodem możemy zobaczyć ich nawet kilkanaście, jeżeli będziemy przemieszczać się najbardziej popularnymi ulicami wielkich metropolii.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy w Częstochowie wbrew temu co mogłoby się wydawać nie należą do narzędzi reklamowych, które odchodzą do lamusa.

Zaciekawił Cię ten temat? Nie zwlekaj, tylko zobacz nowy wpis (www.ehydrogaz.pl/szafki-gazowe-premium,c7,pl.html), który niewątpliwie bardzo Cię zaciekawi. Zobacz!

Również one się rozwijają w bardzo ciekawy sposób. Jeszcze kilka lat wstecz były one całkowicie nieprzydatne w nocy, ponieważ nikt nie mógł ich dostrzec. Obecnie jest zdecydowanie inaczej, dlatego że najwyższej jakości billboardy są oświetlane i dzięki temu są w pełni widoczne przez dwadzieścia cztery godziny w ciągu doby.

Klasyczne billboardy w Zielonej Górze posiadają wymiary około 12 metrów kwadratowych, podobnie jest w innych polskich miastach. Pewne z nich są oczywiście o wiele większe. Nie można być zdziwionym, gdy będzie posiadał czterdzieści osiem m2. Takie również mocowane są na obszarze naszego kraju, choć zdecydowanie trudniej jest je spotkać. Godnym uwagi rodzajem billboardu jest megaboard. Jest to tablica, która uposażona jest w olbrzymie połacie tkanin, na których wydrukowana jest treść reklamowa. Megaboardy instalowane są na budynkach. Ich powierzchnia w pewnych przypadkach może wynosić nawet 300 m2.

Na obszarze naszego kraju są one jeszcze niezbyt modne, jednak w USA jak również i w krajach Dalekiego Wschodu można je zauważyć. W Polsce jednak nie ma tak ogromnych budynków, ażeby można było je instalować na każdym rogu, stąd też krajowy rynek opanowany jest przez billboardy standardowej wielkości, które nie mogą robić większego wrażenia na odbiorcach.