Szkolenia „szyte na miarę” zyskują coraz większą popularność, czemu tak się dzieje?

Kursy, na których siła robocza danego zakładu zmuszeni byli wysłuchiwać monotonnych wykładów pomału schodzą ze sceny na rzecz innych, tworzonych specjalnie dla danej firmy.Istnieje wiele sprawiających,że jako zatrudniający powinieneś wgłębić się ofertą szkoleń dedykowanych.

sala na szkolenia

Autor: Federation European Cyclists’
Źródło: http://www.flickr.com

Największa zaleta to fakt,że szkolenia zaprojektowane specjalnie dla Twojej firmy będą idealnie odpowiadały położeniu jak również potrzebom przedsiębiorstwa, co zainauguruje prawdziwe modyfikacje. Z pewnością szkolenie dedykowane spowoduje więcej korzystnych skutków niż wyrecytowany zestaw ogólnych i nudnych faktów, pasujących do każdego miejsca, w którym są one przedstawiane niezależnie od dziedziny, w jakiej funkcjonuje konkretna działalność gospodarcza. Zobacz więcej: odnośnik.

Oprócz tego, szkolenia dla firm wywrą też większy wpływ na pracowników je przyswajających, bo przekazywane fakty i uczone umiejętności będą naprawdę przydatne w codziennej pracy. Z tej przyczyny uczestnicy szkolenia dla gdańsk statkiem na westerplatte firm nie potraktują ich pobłażliwie, jako kilka godzin, które zmuszeni są przesiedzieć i się nieziemsko, przy tym wynudzić, a wprost przeciwnie- dadzą się wciągnąć w jego tok. Jest jednak jeszcze dodatkowy element sprawiający, iż szkolenia dedykowane stają się coraz częstszym rozwiązaniem.Ich formuła umożliwia bowiem, dokonywanie poprawek przez pracodawcę,a kto lepiej orientuje się na potrzebach i wyzwaniach firmy jeśli nie kierownik i znająca swoich ludzi. Coś dla zaciekawionych: akademia ecoms.

Sala konferencyjna, zespół budynków Grupy Edukacja

Autor: synergy-trainings.pl
Źródło: synergy-trainings.pl

Pomimo to, w pewnych przypadkach szkolenia „szyte na miarę” nie wygrają. Na przykład szkolenia BHP nie da się dopasować do danej działalności, gdyż w wszędzie wyglądają niemal tak samo i usprawnień, nie ma gdzie wdrożyć. Dlatego też warto zastanowić się czego chcesz nauczyć swoich pracowników i zdecydować, czy lepsze będą szkolenia dedykowane, czy zwykłe, przygotowane dla większego grona słuchaczy i uogólnione do potrzeb każdego z nich, bez względu na to w jakim przedsiębiorstwie pracuje poszczególny adresat.