Reklama na telebimie – czemu obecnie warto decydować się na taki rodzaj reklamy?

Dzisiaj reklama ma dość duże znaczenie. Konkurencja jest tak kłopotliwa, że bez rozsądnie zorganizowanej promocji zwyczajny Kowalski może nawet nie wiedzieć, że na rynku funkcjonuje firma oferująca konkretne produkty lub usługi.

billboardy oraz telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, rodzaj reklamy koniecznie należy dobierać do grupy docelowej. Inaczej powinny być promowane zabawki dla dzieci, a inaczej preparaty przeznaczone dla osób w podeszłym wieku. Okazuje się, że w dobie digitalizacji świata reklama reklama kraków pisana niekoniecznie sprawdza się najlepiej. Interesującym rozwiązaniem jest natomiast zdecydowanie się na reklamę na telebimie. Badania pokazują, że reklamy wyświetlane na telebimach dużo lepiej zwracają uwagę przechodniów, aniżeli reklamy na klasycznych billboardach. Telebimy poza tym zapewniają, że przechodzący klient zauważy reklamę o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych.

Telebimy nie zostaną zmoczone lub zakurzone, dzięki czemu gwarantują bardzo żywy obraz. Reasumując – telebim zawsze skuteczniej ściągnie uwagę przechodniów, a co za tym idzie, jego funkcjonowanie jest dużo bardziej efektywne. Dodatkowo, priorytetowe znaczenie ma wybranie odpowiedniego telebimu. Najważniejsze jest oczywiście zdecydowanie się na konkretną lokalizację. Zasada jest dość prosta – im bardziej uczęszczane miejsce tym lepiej. Przykładowo, doskonale sprawdzi się telebim toruń plac skarbka. Więcej na ten temat: czytaj.

Dogodnymi punktami na ulokowanie telebimów są centra wielkich miast, w których o każdej porze liczba osób jest rzeczywiście duża. W dodatku, przed zdecydowaniem się na konkretny telebim warto sprawdzić ich ceny. Dzisiaj telebimy charakteryzują się coraz większą popularnością, więc ich liczba stale wzrasta.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Na rynku funkcjonują specjalne firmy, które proponują wynajem telebimów, tym samym na pewno odnajdzie się odpowiednią propozycję. Telebimy to znakomita alternatywa dla billboardów. Gwarantują, że przekaz dotrze do grupy docelowej produktu lub usług. Zanim podejmie się końcową decyzję o wynajmie telebimu, przede wszystkim należy zastanowić się nad najbardziej atrakcyjną lokalizacją, ponieważ wtedy zyskuje się pewność, że przekaz z telebimu dotrze do możliwie jak najszerszego grona osób.