Poznaj minusy oraz plusy zawodu statysty

Statystowanie może się stać przecudowną przygodą dla każdego, kto pragnie poznać atmosferę zdjęciowego planu albo swych ukochanych aktorów.
Z czym jednak wiąże się taka praca? Czy zdołamy się z niej utrzymać? Na czym będzie polegać profesja statysty? Wyobraźmy sobie film, w którym nie ma statystów.

Aktorzy siedzą w opustoszałej kafejce, przechadzają się po opuszczonych uliczkach, w sklepach nie ma kolejek, w ambulatoriach można dostrzec wyłącznie personel. Wyobraź sobie też telewizyjne programy, w których zamiast publiczności zauważamy rząd opuszczonych krzeseł. Być może tenże obraz da nam świadomość, jak istotne bywają te osoby. Statystów można nazwać „tłem”. Występują w filmach, reklamach czy jako publika w telewizyjnych programach.

Nasz link do www konferencje we Wrocławiu zdziwi Cię bardzo optymistycznie. Wyszukasz tam masę szczegółowych wiadomości. Zatem nie czekaj i wejdź tam!

Dzięki nim filmowy plan nie będzie pusty oraz nie składa się jedynie z kluczowych aktorów.

kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chcemy zarobić na życie jedynie dzięki statystowaniu, możemy z tym mieć niebagatelny problem. Przyznać trzeba, iż za tą pracę statysta nie dostaje ogromnych sum. Większa część osób, które decydują się na tenże udział w filmach, czyni to bardziej z chęci zapoznania aktorów, klimatu planu ITp. Zajęcie statysty należy więc potraktować raczej jako hobby, za które otrzymujemy dodatkowe honorarium, nie zaś jako pracę na pełen etat. Statystą może być praktycznie każdy. Nieistotne będzie wykształcenie, kursy czy wiek.

Potrzebni są wszyscy – młodsi, starsi, o każdym rodzaju urody. Starczy zarejestrować się w agencji i oczekiwać na swój czas. Zapisów możemy dokonać osobiście bądź przez internet. Pamiętajmy o zamieszczeniu swej aktualnej fotki.