Organizowanie przeróżnego typu konkursów jest w Polsce dość popularne

Stosunkowo często możemy zauważyć, że organizowane są różnego typu niewielkie i spore loterie lub konkursy.
Loteria jest fajnym rodzajem konkursu.

firma - ogląd

Autor: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com
kobiety pracujące z owijarkami

Autor: James Brooks
Źródło: http://www.flickr.com
inteligentny dom
Organizują ją z reguły osoby prywatne na portalach społecznościowych. Zwykle są to blogerzy, którzy piszą o podróżowaniu lub fotografowaniu. Podpisują umowę z jakąś spółką i dzięki wiadomości od nich, możemy coś zamówić z rabatem. Loterie są też ogłaszane przez duże przedsiębiorstwa lub hipermarkety. Wtedy można wygrać coś naprawdę kosztownego — przykładowo auto lub wycieczkę na tropikalną wyspę. Rzecz jasna, by zorganizować takiego typu konkurs, należy przestrzegać kilku zasad.

Popatrz nie jedynie na ten artykuł, ale też na komentarze ze strony (https://psmtechnik.pl/attyki,11,pl). Może niektóre zainspirują Cię tak mocno, że zechcesz napisać własną opinię.

Po pierwsze powinniśmy napisać regulamin. Po drugie trzeba określić konkretne terminy — nadsyłania odpowiedzi albo prac oraz dzień podania wyników. Nie zapominajmy, że nagrody muszą być znane każdemu już na początku tworzenia loterii. Tak będzie rzecz jasna sprawiedliwiej. Jeśli pragniemy mieć pewność, że wszystko z ogłoszoną loterią jest zgodne z prawem, to musimy może zatrudnić profesjonalistów. Chodzi dzisiaj głównie o to, żeby takiego typu zabawa była zgodna z RODO. Czasami trzeba też zapłacić podatek. Ważne jest zatem to, aby ktoś w profesjonalny sposób pokierował nami lub zorganizował loterię za nas od A do Z.

Wówczas będziemy pewni, że nie przyjdzie nam nagle żadne nieprzyjemne pismo z Urzędu Skarbowego. Musimy wybrać również atrakcyjne nagrody, aby zaciekawiły one jak największą ilość chętnych. Będzie to także fantastyczny sposób na reklamę naszej firmy.