Marketing WiFI – nowoczesne i sprawne narzędzie marketingowe

Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych oraz równocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Użytkuje go współcześnie mnogość przedsiębiorstw, w szczególności hotele, bary, restauracje i inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali zdołają zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także przekazywać wiadomości o obecnych promocjach. Marketing restauracji zezwala skutecznie polepszyć oferowane usługi oraz zachęcić Konsumentów do ponownego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to bardzo innowacyjne narzędzie marketingowe, jakie zezwala na wykorzystywanie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji lub klubów. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego WiFi, jakie mieści się w danym lokalu, co także jest dla nich obfitą korzyścią – przeczytaj na stronie. Z początku logowania Konsumenci napotkają na stronę powitalną, która zazwyczaj jest zintegrowana z Facebookiem. Niemniej, korzystając z WiFi w lokalu, zdoła również zalogować się na swoją pocztę, Twittera i każde inne fascynujące go strony. Goście, jacy korzystają z WiFi w lokalu, trafiają do bazy danych, co powoduje, że wolno z nim być przez pełny czas w kontakcie. Dzięki temu można informować gości o bieżących promocjach, przecenach, oraz także stawiać lojalność. Mało tego wifi reklama (zobacz cena za oklejenie samochodu) daje również możność przygotowania nowiusieńkich promocji, o których dowiedzą się Klienci zalogowania do sieci WiFi.

Sieć wifi

Autor: Joe The Goat Farmer
Źródło: http://www.flickr.com
Należałoby wykorzystać marketing WiFi w swym lokalu, bo to pomoże nam jeszcze lepiej zareklamować swój lokal, ulepszyć proponowane usługi, a także przyciągnąć nowiutkich Konsumentów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest drogocenne, a może być niesłychanie zyskowne. Instalacja programu także jest niesłychanie prosta i nieskomplikowana, wystarczy wyłącznie podłączyć WiFi do bieżącej infrastruktury. WiFi jest w dzisiejszych czasach kompatybilne ze wszelkimi urządzeniami dostępnymi na rynku – zobacz stronę.