Do kogo należałoby posiadać zapamiętany kontakt wtedy, kiedy się na czymś nie znamy ?

Być może, że w swym portfelu mamy, oprócz fotografii najbliższych czy też oczywiście banknotów, jakieś wizytówki do osób, do których uważaliśmy, że kontakt by nam się przydał.

Zazwyczaj są to reprezentanci zawodów, w których my, czy też to z powodu braku czasu, czy też to braku umiejętności, nie czujemy się najlepiej.
To oczywiste, że nie sposób być mistrzem we wszystkim. Z tego też powodu przy różnych okazjach zbieramy te niewielkie kartoniki. W rzeczywistości może to zostać każda wizytówka informatyk, hydraulik, elektryk czy księgowy – hipotetycznie każdy z nich może nam kiedyś przy jakiejś okazji pomóc. Czasami tego typu wizytówek nazbiera się tak dużo, że kupujemy odrębny wizytownik, zatem mały segregator z podwójnymi foliowymi kartkami, pomiędzy które wkładamy wszystkie wizytówki. Rozmiary takiego opakowania to ok. 100×60 mm tak, aby pomieściły się w środku wizytówki, które mają swoje typowe wymiary. Zazwyczaj jest to 90x50mm, lecz można spotkać też 85×50 lub inne, także o formacie odmiennym niż prostokąt.

Potrzebny jest Ci bieżący tekst (https://tablicowo24.pl/kategorie/tablice-korkowe/) na ten temat? Starczy, że klikniesz na poniższy link i na nowej witrynie odnajdziesz wszystkie szczegółowe wątki.

Jeśli ktoś zamówił wizytówkę o w mniejszym stopniu stereotypowych wymiarach potencjalnie znaczy to, że pragnął się nieco wyróżnić spośród innych małych kartoników.

wizytówka informatyk

Autor: HazteOir.org
Źródło: http://www.flickr.com
firma

Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie taką wizytówkę można by zlecić nawet przez Internet.

Różnego rodzaju firmy (agencje reklamowe czy też drukarnie) tworzą tam specjalne konfiguratory, dzięki którym można by w prosty i szybki sposób dobrać rodzaj zlecanej wizytówki, jej format, nadruk czy pożądaną ilość. Gdy zamówienie zostanie złożone, wystarczyłoby je opłacić i zaczekać parę dni na jego zrealizowanie.